China Signage Display Online Marketplace

Yüksek kalite, en iyi hizmet, makul fiyat.

Ana sayfa

China Signage Display Online Marketplace

şirket Profili

Profesyonel ürünleri yapan bir bütün olarak üretim, satış ve teknik satış sonrası hizmet ile Çin Tabela Display Online Pazar.
İşte Çin İş Dünyası'ndaki belli başlı marka üreticilerinden oluşan bir koleksiyon. Biz sadece yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız.
Üreticilerin yüksek kaliteli profesyonel teknisyenleri ve ürünlerin gelişmiş modern üretim equipment.All uluslararası kalite standartlarına uymaktadır ve büyük ölçüde dünya çapında farklı pazarlarda çeşitli takdir edilmektedir.Onların tüm aşamalarında iyi donanımlı tesisler ve mükemmel kalite kontrolü Üretim, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlıyor.

Kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri servisimiz neticesinde Kuzey Amerika, Güney Amerika, Okyanusya ve Batı Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı elde ettiler.
Platform, yeni aşamalı Çin ürünlerinin ticaretine derinden bağlı olacak, daha iyi adapte olacak ve gelişecektir.

İhtiyacın varsa, lütfen ürün sayfasındaki "Şimdi Başvurun" butonuna ya da doğrudan ürün üreticilerine başvurun. Satıcıların satışları e-postanızı cevaplayacaktır.

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

Tarih Fabrikası, iş dünyasına ve tarihe ilgi duyan tutkulu, enerjik, çalışkan ve entelektüel meraklı insanlar çalıştırır. Çalışanlarımız, diğer pazarlama iletişim kurumlarında, şirketler, medya şirketleri, kültür kurumları ve teknoloji ve danışmanlık firmalarında deneyime sahip iş adamları, yaratıcılar ve arşivciler içerir.

1998 yılında, Tech-Uzun resmen 18 Aralık tarihinde kurulmuştur. İlk günlerinde yer yüzeyi 40 dönümden daha az ve personel az 100'dür. Başlıca ürünü küçük şişe için 5 galon makine ve su doldurma makinesidir. Bununla birlikte, çalışkan Tech-Long çalışanlarımız hiç zorlanmadan korkuyor ve gece gündüz üretimde ön planda çalışıyorlar; bunların hepsi Tech-Long'un yeni dönemine katkıda bulunuyor.

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : $1,000,000-$5,000,000

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin China Signage Display Online Marketplace Sertifikalar Çin China Signage Display Online Marketplace Sertifikalar Çin China Signage Display Online Marketplace Sertifikalar Çin China Signage Display Online Marketplace Sertifikalar